Боєць АТО, командир «Грузинського легіону» Мамука Мамулашвілі

Боєць АТО, командир «Грузинського легіону» Мамука Мамулашвілі в ефірі Обозреватель.Live заявив, що деградуючій російській армії у спадок від радянської дісталися всі пороки періоду СРСР – пияцтво, продажність і відсталість.

За словами бійця, це добре помітно на тлі Збройних Сил України, які за роки війни на Донбасі стрімко еволюціонували за підтримки країн НАТО.

Описуючи ситуацію на лінії фронту, він зазначив: «Ми бачимо повномасштабне вторгнення Росії. У меншому ступені ми бачимо сепаратистів, у більшій мірі ми бачимо найманців, кадировців та інших найманців із тієї ж Південної Осетії і, звичайно ж, регулярні російські війська».

«У нас у «Грузинському легіоні» не раз були полонені, яких ми передавали у спецслужби – це були кадрові офіцери російської армії», – підкреслив Мамулашвілі.

Він запевнив, що порівняно з українською армією російська армія не еволюціонує абсолютно. Стратегія після 1942 року Другої світової війни у них не міняється, а російська армія залишається тією ж п’яною армією, якою вона була в 1940-х роках.

«Сьогодні ми бачимо масу проплачених людей, які просто намагаються порушити кордон України. Ніякої військової стратегії, ніякого розумного використання ресурсів, якими вони володіють. Хоча ресурси у них дуже великі, але у них дуже великі проблеми з плануванням», – резюмував командир «Грузинського легіону».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ