Відомий бренд знову засвітився у гучному скандалі

Німецький концерн Volkswagen декілька років завищував дані про продаж своїх авто, тому у Франції зараз спалахнув скандал. Про це повідомляє Spiegel.

Згідно з інформацією аудиторів, що перевірили французький підрозділ компанії Volkswagen, багато куплених машин було поставлено на облік значно пізніше, ніж продажі зазначалися у документації. Хоча зазвичай ця різниця становить близько два тижні.

Як приписки почалися 2010 року і стосувалися чотирьох марок: Audi, Skoda, Volkswagen та Seat. Загалом «приписаними» виявилися майже 800 тисяч машин. До речі, у Франції за весь минулий рік було продано близько 250 тисяч авто цих брендів.

Відповідно до офіційної статистики, Volkswagen вдалося продати лише 10,3 млн машин. Хоча у січні 2017 року стало відомо, що компанія набула статусу найбільшого виробника у світі за продажами у 2016 році.

У квітні глава концерну Volkswagen отримав звіт про результати внутрішнього аудиту, після чого керівника підрозділу Volkswagen France – було звільнено. Останній покинув компанію у травні, обґрунтувавши це тим, що у штаб-квартири та французького підрозділу різні погляди на розвиток компанії.

До слова, півтора роки тому Volkswagen уже був фігурантом грандіозного скандалу – компанію впіймали на використанні програмного забезпечення, яке занижує реальні показники викидів CO2. Тоді Volkswagen заплатив шалені штрафи і отримав гігантські збитки. Судовий процес проти концерну триває донині. Причому одному з топ-менеджерів Volkswagen загрожує 169 років ув’язнення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ