професор Моріарті
Хакери зламали систему моніторів у метро і показали професора Моріарті

Хакери подарували користувачам столичної підземки частинку Британії – розмістили зображення професора Моріарті з британського серіалу «Шерлок Холмс» із Бенедиктом Камбербетчем на моніторах київського метрополітену ввечері 14 січня. Фотофакт опублікували в спільноті «Мій Київ» у соцмережі ВКонтакте.

Кияни позитивно оцінили жарт невідомих.

«Прикольно. Нехай частіше зламують… гірше того, що там крутять, придумати складно», «Господи, це найкрутіше, що відбувалося в Києві за останній час», «Вау! Відчуй себе в лондонській підземці!», пишуть користувачі соцмережі.

Довідка: Професор Джеймс Моріарті – голова потужної кримінальної організації, геній кримінального світу у творах Артура Конана Дойла про Шерлока Холмса. Доктор Вотсон думав, що Моріарті під час своєї кончини захопив з собою на дно Рейхенбахського водоспаду ще й Шерлока Холмса, але згодом виявилося, що це не так.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку січня хакери атакували українські обленерго. Напад може стати першим доведеним випадком у світовій історії, коли припинення електропостачання було викликано кібератакою.

Читайте: США побоюються російських і китайських кібератак на електроенергетику

БЕЗ КОМЕНТАРІВ