Олег Тягнибок розкритикував міжнародних лідерів, які їдуть на ЧС до Росії

Чемпіонат світу з футболу не можна було проводити в Російській Федерації. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок.

«Це велика проблема світового співтовариства, оскільки це певним чином вибілює Росію. Це свідчить, що окупація України, те, що вони творять в Сирії, як вони порушують права людини всередині своєї держави, – прийнятні речі! Керівники різних держав заявляють, що готові приїхати, бо, мовляв, футбол поза політикою. Та політика – це наше життя! Не може ні культура, ні спорт, ні будь-що інше бути поза нею. Ганьба тим так званим українським вболівальникам, які вирішили туди їхати, і ганьба міжнародним лідерам, які хочуть відвідати той кривавий путінський чемпіонат», – підкреслив націоналіст.

Крім того, за його словами, обурює, що в Україні телеканал, який має державну ліцензію, проводить трансляцію цього чемпіонату.

«Це можна прирівняти хіба з трансляцією російського концерту з нагоди анексії Криму. Це політично неграмотно, так ми війну ніколи не завершимо», – наголосив лідер «Свободи».

Читайте: Роббі Вільямс після глузувань з російських олігархів виступить на ЧС-2018