Правоохоронці під час проведення обшуків в офісах компанії вилучили 132 тисячі гривень

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження стосовно діяльності ТОВ «Нова пошта» у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Представникам «Нової пошти» повідомили у ГПУ, що справу проти підприємства закрили іще 14 червня.

«Ми від самого початку були впевнені, що справа проти «Нової пошти» буде закрита», – заявив співвласник підприємства В’ячеслав Климов.

Також він додав, що від діяльності компанії «залежить робота сотні тисяч українських підприємств та добробут українських громадян».

Нагадаємо, 16 березня представники Генеральної прокуратури провели близько 15 обшуків складських та офісних приміщень ТОВ «Нова пошта» у Києві, Полтаві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі.

Із офісних та складських приміщеннях компанії або споріднених з нею підприємств вилучили не обліковану готівку.

Пізніше «Нова пошта» спростувала цю інформацію. Там заявили, що в Харкові правоохоронцями були вилучені кошти в компанії «Пост Фінанс», що були оприбуткованi вiдповiдно до законодавства. Компанія має намір оскаржувати вилучення коштів.

У «Новій пошті» також повідомили, що правоохоронні органи під час проведення обшуків в офісах компанії вилучили 132 тисячі гривень.

Читайте: Обшуки у «Новій пошті»: правоохоронці вилучили 132 тис. грн