Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Справжня мета недалекої пропагандистської комбінації Путіна&Медведчука зі звільнення чотирьох полонених стрімко проявляється, підхоплювана примітивними ЗМІ.

Наприклад, КУМ-TV кожні 15 хвилин повідомляє про «подвиг Медведчука», про його гуманітарну місію і людинолюбство.

Звичайно ж, істина зовсім не в гуманізмі!

Справжня мета – перед виборами дати Медведчуку інформаційний привід для мобілізації свого електорату і (головне!) – «відкусити» побільше електорату «Слуги народу»!

Колективний «медведчук» на всю горлянку кричить про «войовничість пана Зеленського», про те, що «новий Президент продовжив риторику Порошенка», про те, що «Президент Зеленський обдурив своїх виборців, відмовившись від співпраці з Медведчуком». Така риторика присутня на всіх медіа-ресурсах КУМ-TV у режимі 24/7.

Головний нюанс нового перформансу «голубів миру» зовсім не звільнення полонених. Головний посил – ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ ПРЯМИХ ПЕРЕГОВОРІВ з лідерами окупаційної адміністрації ОРДЛО!

І не випадково була підібрана така картинка: Медведчук-Пасічник-Пушилін!

У цю гру вже включився і Путін! Виступаючи на саміті G20: «Ось хороший приклад контакту з тими, з ким потрібно вести діалог. І результат на обличчя. Якщо нинішня влада так буде вести роботу, звичайно, ми багато чого можемо досягти».

Звичайно, пан Путін: якщо ТАК українська влада буде вести «роботу», то ВИ зможете домогтися багато!..

З моєї точки зору, саме загроза втрати частини електорату і викликала таку хворобливу реакцію Президента Зеленського. Даремно! Президенту варто думати про країну, а не про рейтинги …

Джерело: Георгій Тука