Хлопець, який три дні поневірявся у морі, потрапив у психіатричну лікарню

18-річний українець за три дні дістався з Херсонщини на окупований півострів. Нелегкий шлях він здолав морем, здійснивши подорож не з власної волі. Унаслідок цих поневірянь, за інформацією 24, юнак потрапив у психіатричну лікарню.

Студенту довелося три дні провести без води і їжі у відкритому морі, оскільки той випадково потрапив до анексованого Криму. На берег юнака доставив катер берегової охорони.

18-річний Михайло Дорошенко відпрацював першу нічну зміну охоронцем на пляжі, заснув на надувному батуті та прокинувся у відкритому морі. Від селища Лазурне, що на Херсонщині, парубка віднесли хвилі на більш ніж 50 кілометрів.

«Я вкрився пледом, щоб не згоріти. Пропливав корабель, я кликав на допомогу, але мене ніхто не почув», – зазначив юнак.

Про батут повідомили з судна, що пропливало повз. Це і врятувало хлопця. Кримські лікарі діагностували у хлопця зневоднення і тепловий удар.

За кілька днів по постраждалого приїхала мама. Додому родину відправили через Росію. Спершу було українське консульство в Ростові-на-Дону, потім – пропускний пункт на Луганщині, згодом українці подолали шлях Харків – Дніпро – Херсон. У дорозі Михайлу Дорошенку стало гірше.

«Якщо б вони мене одразу відправили назад, можливо, нічого б не сталося. Мені потрібно просто було його довезти додому: він і до водіїв чіпався, маршрутки зупиняв. Дитина збожеволіла. Родичів не впізнає, не може навіть спати. Він зненацька починає збиратися, йти кудись», – розповіла мати юнака.

У районній лікарні Херсона здійснили обстеження хлопця. Він виявився фізично здоровим, однак зазнав стресу, що вплинув на психологічний стан. Парубок, який три дні поневірявся у морі та майже тиждень повертався додому, потрапив у психіатричну лікарню. Нині медики його діагноз не розголошують.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ