Олег Тягнибок анонсував, що слідом за Хмельницькою міськрадою подібні голосування відбудуться по всій Україні

Хмельницька міська рада звернулася до парламенту із закликом ухвалити важливі для держави законопроекти, які містить антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Під час засідання 11 квітня відповідне рішення підтримали 29 із 32 депутатів міськради. Про це повідомляє прес-служба партії «Свобода».

Звернення подала на розгляд міськради фракція «свободівців». У документі наголошується, що саме олігархія є основою системної корупції й головною причиною зубожіння українців.

«Єдиний шлях – це запровадити в життя антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроєкти вже навіть є – давно написані й зареєстровані у Верховній Раді. Однак «слуги народу» щоразу вигадують нові й нові безглузді «реформи», лише б обійти ці ґрунтовні рішення. Чому? Все просто – ці починання підривають самі основи олігархічного ладу в Україні», – наголосив депутат-«свободівець» Віталій Діденко.

Лідер націоналістів Олег Тягнибок анонсував, що слідом за Хмельницькою міськрадою подібні голосування відбудуться по всій Україні.

«Ставлення до антиолігархічного пакету докорінних перетворень – це лакмусовий папірець, тест на відданість нації та державі для кожного «слуги народу», – зазначив він.

Нагадаємо, 3 квітня 2018 року на мітингу біля Кабінету Міністрів України лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок представив антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Він передбачає повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням, ліквідацію приватних монополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, націоналізацію енергогенерації, використання природного газу, видобутого на території України, для населення, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, прогресивну шкалу оподаткування за принципом: «малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки».

Як відомо, 3 квітня 2018 року  щонайменше 20 тисяч націоналістів вийшли на марш «За українське майбутнє без олігархів».