Горе-хірургу запропонували здати аналіз крові на вміст алкоголю, однак він відмовився

Головний хірург Військово-медичного клінічного центру західного регіону Іван Богдан прийшов на операцію до військового у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє ZAXID.NET.

За словами свідків інциденту, 28 грудня, Іван Богдан прийшов на операцію до бійця у стані алкогольного сп’яніння. Нетверезий стан лікаря помітив анестезіолог, який зробив йому зауваження. Після цього Іван Богдан попросив його та медсестру покинути палату.

Працівники госпіталю одразу звернулись до в. о. начальника медзакладу Василя Зайцева. Коли той разом із анестезіологом та медсестрою зайшли у палату, Іван Богдан уже зробив надріз на тілі бійця, однак операцію розпочати не встиг. Богдана терміново відсторонили від пацієнта, а операцію відклали на 29 грудня.

Горе-хірургу запропонували здати аналіз крові на вміст алкоголю, однак він відмовився. Троє присутніх на місці інциденту медиків склали на акт, у якому засвідчили стан алкогольного сп’яніння у лікаря.

У розмові з журналістами Василь Зайцев спочатку заперечив інформацією про цей інцидент, однак пізніше все ж спростовував цього і пообіцяв поспілкуватися зі ЗМІ пізніше.

Читайте: Скандальну ректорку медуніверситету ім. Богомольця знову поновили на посаді