У Раді прем’єр і нардепи обмінялися шпильками

Під час години запитань до уряду 22 червня прем’єр-міністр Володимир Гройсман потролив очільника Радикальної партії Олега Ляшка та «опоблоківця» Ігоря Шурму. Про це пише Українська правда.

Спочатку головний «радикал» України дорікнув Кабміну за підвищення тарифів на газ для населення і спитав, коли це припиниться.

«Заради справедливості треба сказати, що не тільки в цій ложі (місце уряду в парламенті, – ред.), а, я думаю, і у вашій фракції є можливості платити за газ за будь-якою ціною», – сказав Гройсман.

Пізніше слово попросив Шурма. Він почав своє запитання з того, що в глузливій формі побажав прем’єру міцного здоров’я, адже, мовляв, помітно, що той захворів.

«Ви не сидіть на протязі, як каже т.в.о. міністра (керівник МОЗ Уляна Супрун, – ред.), бо простудитесь, але найголовніше, щоби ви ще й не сідали на холодний камінь, бо там простуда буде трошки інша. То я вам бажаю здоров’я», – сказав Шурма.

«Вельмишановний Ігорю Михайловичу, і вам бажаю здоров’я. Ви забули сказати, що треба утриматись і не пити холодну воду, чого я вам і бажаю, і під кондиціонером там не сидіть, будь ласка, щоби теж не продуло. Ви нам потрібні здорові. Хто ж нас тоді буде критикувати?», – віджартувався Гройсман.

Шурма спитав у Гройсмана, чому Міністерство охорони здров’я очолює громадянка іншої держави, на що прем’єр відповів, що Уляна Супрун має українське громадянство.