Набирає обертів боротьба за депутатські місця в майбутньому парламенті. Одним із «модних» трендів, що просто вражають, є масовий похід на депутатство одіозних персонажів, яких, здавалося, після Революції Гідності й духу не мало би бути в українській політиці. Але не так сталось…

Черговий яскравий приклад можливого «оновлення» майбутнього складу Верховної Ради – широко відомий на Черкащині депутат місцевої облради й крупний підприємець Віктор Полозов.

Іще 2016 року в ЗМІ з’явилися факти, що свідчать – інакше, як реваншем п’ятої колони похід у владу особи з такою репутацією назвати важко. Судіть самі:

Видання Антикор і Depo.ua називають Віктора Полозова маріонеткою російських олігархів. Чи є підстави для таких висновків? Більш ніж достатньо. Цей добродій не лише є, судячи з усього, власником російського паспорта, а й має на території ворожої держави власні підприємства, що виконують держзамовлення. Цитата: «… прямо на сайті компаній, що підконтрольні Полозову, є інформація та навіть світлини, на яких зображено як підлеглі та партнери Полозова сумісно з Путіним запускають якусь аміачну установку».

І ось саме цю особу, яка цілком очевидно повністю залежна від російської влади, наші чиновники призначили заступником, а згодом і виконувачем обов’язків директора ДП «Укрхімтрансаміак» – фактично аміачної труби, що проходить по території 7 областей України, від Донеччини до Одещини. Ось він – справжній захист національної безпеки (тільки незрозуміло, якої саме держави…). За це – окрема подяка СБУ, керманич якої Василь Грицак 2017 року зам’яв справу про російський паспорт та інші «заслуги» Полозова перед Україною.

І ось тепер, схоже, п’ята колона вирішила, що настав час на цей тортик покласти «вишеньку», зробивши ймовірного агента ФСБ вже не депутатом якоїсь там Черкаської облради, а цілим народним депутатом. А що ж – панові Медведчуку і його посіпакам потрібні же будуть віддані душею й тілом люди в новому українському парламенті!..