Рейси відновляться з кінця березня

Через зменшення пасажиропотоку нещодавно створена грузинська авіакомпанія Myway Airlines призупиняє всі польоти крім Тель-Авіва. В Україні авіаперевізник виконував рейси до Харкова і Києва. Про це повідомив комерційний директор компанії Ігор Апциаурі, передає грузинський Перший канал.

«На даному етапі, на жаль, ми змушені скасувати польоти, це стосується зимового сезону. Залишаються тільки рейси Тбілісі – Тель-Авів. Інші рейси відновляться з кінця березня, з річного навігаційного сезону», – сказав Апциаурі.

«Також позначилися останні події в Україні. Перш за все, ми призупинили рейс до Харкова, а тепер змушені зупинити і Київ», – повідомив він.

Апциаурі розповів, що на початку року у авіакомпанії були складнощі з отриманням дозволів і частот, внаслідок чого літній сезон, фактично, провалився.

«Крім того, ми відчували дуже велику нездорову конкуренцію з боку місцевих компаній, проте пройшли і це», – додав комерційний директор Myway Airlines.

Myway Airlines почала виконувати регулярні польоти в червні, відкривши рейси до Харкова з Тбілісі й Батумі. 5 жовтня авіакомпанія виконала перший рейс з Тбілісі в аеропорт «Бориспіль».