Затримані працювали у правоохоронних органах Грузії за часів президента Міхеїла Саакашвілі

Під Києвом затримали трьох осіб, які вдерлися у будинок бізнесмена і, погрожуючи зброєю, вимагали гроші. Зловмисники також зв’язали чоловіка і викрали його автомобіль. Як виявилося, грабіжниками були троє грузинів.

Правоохоронці затримали 43-річного Міріана Гочадзе, 41-річного Тенгіза Занадзе і 33-річного Левана Хуцішвілі. Гочадзе і Хуцішвілі працювали у правоохоронних органах Грузії за часів президента Міхеїла Саакашвілі. Гочадзе до 2013 року працював начальником загону спеціального призначення МВС і залишив Грузію після зміни влади. Занадзе працював в органах МВС з 2004 по 2013 роки, а Леван Хуцішвілі – з 2006 року.

Як уточнює видання Новости Грузия, всі троє брали активну участь в бойових операціях на Сході України, а в останні кілька років займалися приватним бізнесом.

Напад на підприємця був пов’язаний з тим, що бізнесмен заборгував велику суму грошей і відмовлявся її повертати.

У поліцї Київщини повідомляють, що поліцейські дві доби намагалися перехопити нападників, ьуло запроваджено план «Перехоплення». Правоохоронцям вдалося затримати грузинів в останній момент – на трасі, коли зловмисники прямували до аеропорту «Бориспіль». Під час обшуків у місці тимчасового проживання затриманих іноземців, співробітники поліції виявили і вилучили гранати, пістолети, автомати.

До слова, затримані грузини нещодавно отримали громадянство України. Згідно з указом президента Володимира Зеленського від 27 червня, українські паспорти отримали 14 осіб: Дмитро Бєлогорцев, Давид Гачечиладзе, Абдул Джаліл, Тачі Джафаров, Рудольф Єгоренко, Тенгіз Занадзе, Гіоргі Кахніашвілі, Валерій Колот, Мераб Концелідзе, Мамука Музашвілі, Юрій Савілов, Леваном Хуцішвілі, Арсланбек Карімов і Юлія Толопа.