Услід за Саакашвілі представники його команди залишаться без громадянства України?

Кінець липня-серпень – мертвий політичний сезон, коли дуже важко провести будь-які політичні акції, за винятком релігійної ходи. Про це розповів очільник правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, оцінюючи перспективи політичного майбутнього Міхеїла Саакашвілі та його партії в Україні у коментарі Слову і Ділу.

«Дуже важко буде організувати якусь масову кампанію на підтримку Саакашвілі, тим паче більшість опозиціонерів також не зацікавлені його підтримувати з різних причин. Навряд чи Саакашвілі вдасться виграти цю ситуацію», – зауважив політолог.

За його словами, політичне майбутнє партії екс-губернатора Одещини не надто райдужні.

«Рейтинги – 2%, якщо не менше. Ба більше, є тенденція до зниження рейтингів порівняно з минулим роком як особисто Саакашвілі, так і його партії. Без Саакашвілі в його руху немає жодних перспектив. Якщо стане зрозуміло, що Саакашвілі не дадуть змоги повернутися в Україну, то ті, хто брав участь у його русі, будуть долучатися до інших проектів», – підкреслив експерт.

На цьому тлі він спрогнозував, що слідом за колишнім президентом Грузії Україну можуть залишити і члени його команди.

«Після Саакашвілі без громадянства можуть залишитися Давід Сакварелідзе (колишній заступник Генерального прокурора – ред.) і заступник глави НАБУ Гізо Углава», – підсумував Фесенко.

Читайте: Експерт: Саакашвілі – перепона українсько-грузинським відносинами

БЕЗ КОМЕНТАРІВ