Проект урядової реформи передбачає скасування права на пенсію за вислугою років у низки категорій працівників, зокрема, лікарів і вчителів

Якщо людина має необхідний стаж, то право на пенсію за вислугою років не забиратимуть після набуття чинності законопроекту про пенсійну реформу. Про це заявив заступник голови правління Пенсійного фонду Владислав Машкін, передає Укрінформ.

«Право на вислугу фіксується на дату набрання чинності законопроекту. Якщо в людини вже буде це право, то вона ним зможе скористатися тоді, коли захоче», – пояснив він.

За його словами, якщо вчитель чи лікар на момент набрання чинності пенсійної реформи матиме необхідний стаж для вислуги, то він зможе скористатися цим правом і через, наприклад, 3 або 5 років.

Водночас Машкін нагадав, що особи, які вийшли на пенсію за вислугою років, не мають права обіймати посади, що дозволяють призначати такого виду пенсії.

Нагадаємо, 17 травня український уряд презентував проект пенсійної реформи, яка має запрацювати після ухвалення парламентом з 1 жовтня 2017 року. Цей проект передбачає скасування права на пенсію за вислугою років у низки категорій працівників, зокрема, лікарів і вчителів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ