«Я ніколи не ставив перед собою мету бігти попереду паровоза чи лізти поперед батька в пекло», – заявив білоруський президент

Глава Республіки Білорусь Алєксандр Лукашенко, який перебуває з робочим візитом в Україні, заявив, що в контексті конфлікту на Донбасі робитиме лише те, про що його попросять два президенти – Петро Порошенко та Владімір Путін. Про це пише Вголос.

«Я ніколи не ставив перед собою мету бігти попереду паровоза чи лізти поперед батька в пекло, як у нас в Україні, Росії, Білорусі кажуть. Я робив, роблю і буду робити тільки те, про що мене попросять два президенти. Так буде і надалі. Все, що доручать мені два президенти, більше за будь-кого залучені в цей конфлікт, ми, білоруси, будемо робити. Ми не претендуємо на жодні лаври. Які можуть бути лаври, коли гинуть люди?» – сказав він.

Також Лукашенко звернувся до українського гаранта із проханням, щоби білоруську гуманітарну допомогу доставляли на схід нашої держави без посередників.

«Ми сьогодні дуже багато говорили про співпрацю в інтересах Луганської й Донецької областей. Ми постачаємо гуманітарну допомогу в ці області. Ми хотіли б працювати там без посередників і за найкоротшим шляхом. Просив Петра Олексійовича, якщо буде інтерес якийсь і у нас співпадуть гуманітарні конвої, щоб ми це зробили разом, – сказав Лукашенко під час нинішнього спільного брифінгу із Порошенком. – Люди ж бо наші, ділити нам нічого. І я вдячний президенту і його колегам, які погодилися на цей крок. Ми здатні своїм людям допомагати».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ