В Одесі суддя вилаяв копів, які хотіли вручити йому повістку

У Мережі опублікували відео спілкування судді адміністративного суду Одеси Дмитра Запорожана з поліцейськими, які намагалися вручити йому повістку до слідчого у зв’язку з ДТП за його участі.

Ролик опублікували одеський осередок ГО «Автомайдан» 14 серпня, а сам інцидент стався у травні цього року.

У відео чутно, як патрульні намагаються вручити судді повістку до слідчого у зв’язку з ДТП за його участі, оскільки до цього чоловік ігнорував вимогу з’явитися в управлінні поліції.

Натомість суддя у спілкуванні з правоохоронцями використовує нецензурну лексику, хоча полісмени спілкуються з ним чемно.

Увага! У відео є ненормативна лексика!

Суддя Запорожан та патрульна поліція

Черговий «майстер-клас» нахабного спілкування з поліцейськими від одеських суддів та все, що потрібно знати про судову реформу 👇- Дмитрий Валерьевич !- На*уй пошли. Не хочу я с вами, бл*ть, общаться- как вы себе позволяете общаться с сотрудниками полиции ?- могу себе позволить- вы что – царь и Бог ?- да, я царь, Бог. Для вас я царь и БогЦе діалог між суддею Одеського апеляційного адміністративного суду Дмитром Запорожаном та полісменами.Поліцейські намагалися скласти протокол на суддю за ДТП, яке він вчинив на Mercedes ML250, але залишив місце події. До речі, автомобіль у декларації судді відсутній.28 вересня 2018 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України визнала суддю Запорожана доброчесним та таким, що відповідає посаді судді.

Gepostet von ВО "Автомайдан" Одеський осередок am Dienstag, 13. August 2019

Читайте: На Запоріжжі суддя під час засідання крутила дулі адвокатові (відео)