Олексій Новіков поскаржився, що у вбиральні міськради курять представники поліції

19 липня під час пленарного засідання Київради депутат від «Єдності» Олексій Новіков з трибуни відзвітував, що він сходив у вбиральню.

«Я тільки що сходив в туалет…», – сказав депутат.

Після цього секретар міської ради Володимир Прокопів попросив Новікова не звітувати публічно про свої фізіологічні потреби. Депутати різних фракцій зустріли зауваження сміхом, оваціями та криками: «Молодець»

Відео оприлюднили на сторінці ВГО «Сокіл» у Facebook.

«Новіков порушив важливе для всіх киян питання. Про те, що він сходив в туалет. Ось на що марнують час замість того, щоби думати про киян», – йдеться в описі до відео.

ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ ВІД ЄДНОСТІ СХОДИВ В ТУАЛЕТ!Сьогодні на пленарному засіданні Київради депутат від «Єдності» Новіков підняв важливе для всіх Киян питання. Про те, що він сходив в туалет. Ось на що марнують час замість того щоб думати про Киян.

Gepostet von ВГО "Сокіл" Київ am Donnerstag, 19. Juli 2018

Користувачі з іронією відреагували на інцидент:

Як уточнюють Українські новини, Новіков таки продовжив свій виступ і повідомив, що обурений тим, що у вбиральні міської ради курять представники правоохоронних органів, які контролюють порядок у кулуарах.

«Так ось, там (в туалеті) відбувається злочин… Я став свідком, коли співробітники поліції курять в туалеті й не реагують на зауваження, а в пісуарі взагалі вже зробили попільничку», – розповів депутат.

За словами Новікова, він почав вимагати від правоохоронця представитися, на що отримав відмову. Депутат звернувся до секретаря міськради з проханням врегулювати порядок у будівлі міської ради.

Олексій Новіков став відомий публіці під час передвиборної кампанії 2014 року, коли в соціальних мережах з’явилося відео з його батьком, Олександром, який продемонстрував свою філейну частину виборцям у відповідь на зауваження про розміщення політичної агітації в навчальних закладах.