За даними ЗМІ, співак, імовірно, планує взяти участь у парламентських виборах

Соліст гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук продовжує тримати інтригу щодо своєї участі у виборах президента, що мають відбутися 31 березня 2019 року. Про це повідомляє у Facebook Український лондонський інститут.

Під час заходу «Реальні зміни в Україні – запорука успішного майбутнього» на запитання про те, чи буде він балотуватся, співак відповів досить туманно: «Я в ділі, і ви дізнаєтеся більше найближчим часом. Я хотів би привести в українську політику якомога більше нових облич. Влада як така мене не цікавить».

«Те, що рухає мною в політиці, – це розчарування в зв’язку з нинішнім станом української політики. Дивитися на всі ці обличчя на білбордах навколо Києва, це нестерпно», – пояснив музикант.

За словами Вакарчука, Україні потрібні нові політичні лідери, а не революції.

«Нам потрібні нові політичні лідери. Я не вірю в революції, так як вони не забезпечують стійких рішень», – сказав він.

Співак навів як приклад Ірландію, яка «втратила половину свого населення після картопляного голоду, але рухалася далі і зараз має ВВП на душу населення вище, ніж у метрополії».

«Ми не повинні потрапити в пастку Путіна і включати питання російської агресії в президентську кампанію. Внутрішні проблеми – боротьба з корупцією і реформа судової системи – повинні бути в центрі уваги», – додав він.

“I am in and you will know more soon,” Sviatoslav Vakarchuk, Okean Elzy frontman at The British Ukrainian Society event…

Gepostet von Ukrainian Institute, London am Dienstag, 22. Januar 2019

Як пише Українська правда, прес-секретар музиканта Вікторія Хоменко не додала конкретики у відповіді свого шефа.

«Кожен, звісно, буде інтерпретувати слова Святослава як захоче, але я не можу нічого більше сказати, крім того, що він сам сказав», – зазначила Хоменко.

За даними УП, Вакарчук не збирається йти в президенти. Найімовірніше, що його мета – участь у парламентських виборах.