На думку автора статті, участь Медведчука в українській політиці є свідченням того, що російські інтереси в Україні є врегульованими

Кум Путіна Віктор Медведчук стверджує, що регулярно зустрічається з Президентом України Петром Порошенком. Причому останній приходить до нього з якимись «проханнями». Про це політик розповів у інтерв’ю для Financial Times, передає Вголос.

У коментарі виданню Віктор Медведчук заявив, що зустрічався з Петром Порошенком минулого тижня.

«Він завжди приходив до мене з проханнями, я завжди виконував їх. Ми все ще говоримо про те, що ми можемо зробити зараз», – сказав він.

Financial Times стверджує, що участь Медведчука на стороні України у переговорах з Росією була для них несподіваною, оскільки кум Путіна завжди вів проросійську політику.

«Він активно виступав проти торгової угоди з ЄС і прозахідної революції, яка привела до влади Порошенка. США наклали на Медведчука санкції за «порушення українського суверенітету», після того як Росія анексувала Крим», – йдеться у статті.

Видання стверджує, що участь Медведчука в українській політиці є свідченням того, що російські інтереси в Україні є врегульованими.