Ялинку урочисто запалили 19 грудня

У День святого Миколая 19 грудня в Києві на Софійській площі відкрили новорічну ялинку. Про це інформує прес-служба КМДА. 

Захід відбувався за участю мера Києва Віталія Кличка та дружини Президента України Марини Порошенко. Під зворотній відлік і вигуки натовпу зелені гілки ялинки засяяли білими ліхтарями.

Вогні на так званій головній ялинці на Софійській площі запалили, за традицією, вже п’ятий рік поспіль. Висота цьогорічної ялинки становить 25 м. Її прикрашають 1,5 тис. іграшок та понад 3 км гірлянд, що сяють холодним «арктичним» світлом. Ялинка на Софійський площі цього року особлива: навколо неї, окрім динамічної світлової конструкції, розміщено великий екран, через який відвідувачі святкового ярмарку мають змогу передати свої вітання.

Локація на Софійській площі працюватиме з 19 грудня по 13 січня. Тут пройде безліч тематичних заходів, працюватимуть фудкорти і різдвяні ярмарки. Уперше на Софійський площі запущено потяг бажань «Полярний Експрес», де кожен охочий, проїхавши зупинку, може загадати бажання.

Святкувати Новий 2019 рік у Києві можна не тільки на Софійській площі, а й на Подолі – на Контрактовій площі та вул. Сагайдачного. Тематика новорічно-різдвяних святкувань у столиці – концепція Північного Сяйва.

Ялинку на Контрактовій площі, яку засвітили 15 грудня, прикрашають іграшки у стилі творчості української народної художниці Марії Приймаченко. На вулиці Сагайдачного стоять фігури дивних яскравих звірів з картин художниці.