Дмитро Ярош переконаний, що найкращим антивірусом від вірусу промосковського реваншизму є український націоналізм

Колишній лідер «Правого сектора», очільник Української добровольчої армії, народний депутат Дмитро Ярош балотуватиметься на дострокових виборах до Верховної Ради за списком об’єднаних націоналістів. Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

«Я підтримую націоналістичний об’єднавчий процес і дав згоду балотуватися на цих дострокових виборах по списку об’єднаних націоналістів», – зазначив він.

Ярош наголошує, що майданчиком для єдиного націоналістичного списку має стати Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

«Найкращим антивірусом від вірусу промосковського реваншизму є український націоналізм. Тому націоналісти обов`язково мають бути представлені у Верховній Раді і мати там потужну фракцію», – заявив нардеп.

За словами очільника УДА, досягнути цього націоналісти можуть тільки об’єднавшись на чітких ідейних, програмових та моральних засадах.

«Наскільки я знаю, процес об`єднання в націоналістичному середовищі успішно йде і украінці будуть мати можливість віддати свої голоси за список об’єднаних націоналістів», – зазначив Ярош.

«Украінці! Зупинили ворожу «русскую весну» у 2014-му, зупинимо спроби російського реваншу у 2019-му. Чим більше буде націоналістів у парламенті, тим менше крові проллється на Фронті», – резюмував він.

Про дострокові парламентські вибориНайкращим антивірусом від вірусу промосковського реваншизму є український…

Gepostet von Дмитро Ярош am Montag, 3. Juni 2019

Нагадаємо, під час президентських виборів на виході з дільниць «КМІС» опитав виборців, які прийшли на дільниці, за кого вони голосуватимуть на парламентських виборах. Тоді готових голосувати за «Свободу» виявилося 4,6% виборців. Наступні соцопитування, що проводитли на замовлення різних політсил, суттєво опустили рейтинг націоналістів.