Ярош уточнив, що сам не має політичних амбіцій та не претендує на жодні мандити чи посади

Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош закликав націоналістів підтримати на виборах Президента України, що заплановані на 2019 рік, кандидатуру члена партії «Свобода» Руслана Кошулинського. Про це він написав у Facebook.

Ярош заявив, що вважає «будь-які вибори під час війни непотрібними і такими, що порушують основи національного народовладдя».

«Якщо народ спримає гру по існуючих правилах, то найголовніше – не допустити до влади агентуру Кремля (медведчуків, вілкулів, мураєвих тощо)», – наголошує Ярош.

На його думку, націоналістам потрібно об’єднатися і виставити одного кандидата у президенти, а потім і сформувати єдиний список до Верховної Ради: «Вважаю виваженою і правильною відмову Олега Тягнибока від участі в президентських виборах. Вважаю пропозицію партії «Свобода» про висунення Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичних організацій логічною і прийнятною. Звертаюсь до націоналістів із закликом виступити на виборах об’єднаною силою, розширити політичний фронт до право-центристського і перемогти заради Украіни».

Ярош він уточнив, що сам не має політичних амбіцій та не претендує на жодні мандити чи посади.

Маленький пост про політикуУкраінська Добровольча Армія – позапартійна структура, основним завданням якої є допомога…

Gepostet von Дмитро Ярош am Montag, 12. November 2018

Нагадаємо, 14 жовтня очільник партії «Свобода» Олег Тягнибок відмовився від участі у виборах Президента України і закликав підтримати Руслана Кошулинського єдиним кандидатом на посаду глави держави від націоналістів.