Після того як до гуртожитку навідались активісти «С14», оголошення російською мовою зняли

В одному з гуртожитків Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого виник скандал через українську мову. Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці націоналістичної організації «C14».

Одна зі співробітниць гуртожитку університету і охоронець посперечались зі студенткою, яка зробила зауваження з приводу оголошень російською мовою.

«С14» наводить діалог між сторонами конфлікту:

«- Вибачте, чому усі оголошення російською мовою? Я її не розумію.
– Так иди учи русский!
– Чому я маю його вчити, якщо я живу в Україні?

Далі неадекватна лайка типу:
«Да у меня тут родные живут в пятом поколении, я коренная киевлянка, а вы понаехали тут. Иди пожалуйся Порошенко».

У «С14» наголошують, що всі оголошення в гуртожитку були російською мовою попри постанови КМДА про те, що оголошення в навчальних закладах мають бути державною мовою.

Після скандалу активісти організації навідалися в гуртожиток.

«Поспілкувались із совковим на всю голову комендантом за її підлеглу. Пояснили, що є порушення. Є небайдужі громадські активісти С14, які не є студентами даного закладу і їх не залякаєш. Псувати життя поганим людям вони вміють. У відповідь вислухали дурниці про утиски російськомовних та «детей СССР». Все ж з психами та істериками комендант усе сумлінно зірвав. Переляканий охоронець знову долучився і допоміг прибрати. Тепер у гуртожитку оголошення державною мовою. Як має бути. Якщо у вас відбуваються подібні ситуації, кажіть. З розумінням ставимось до російськомовних, але зневажатику українську не дамо», – зазначають активісти «С14».