Андрія Клюєва виключили із санкційного списку

Європейський союз оприлюднив рішення про продовження санкцій проти екс-президента Віктора Януковича та 11 його соратників. Водночас екс-главу Адміністрації президента Андрія Клюєва виключили із санкційного списку.  Про це повідомляється на офіційному сайті Ради ЄС.

«Рада продовжила до 6 березня 2020 року заморожування активів 12 осіб, визнаних відповідальними за привласнення українських державних коштів або зловживання службовим становищем, що призвело до втрати українських громадських коштів. Обмежувальні заходи щодо однієї особи не були продовжені», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, раніше посли ЄС вирішили виключити із санкційного списку екс-главу Адміністрації президента Януковича Андрія Клюєва. Документ буде опублікований в офіційному журналі ЄС 5 березня.

Нагадаємо, брат Андрія Клюєва, колишній народний депутат Сергій Клюєв, першим серед соратників екс-президента Віктора Януковича домігся у Європейському суді зняття діючих санкцій ЄС. Санкції, запроваджені проти нього у 2017 році, були зняті у лютому 2018 року, тобто за місяць до завершення їхньго терміну дії.

Санкції проти Януковича і його оточення були запроваджені у березні 2014 року.