Євген Якунов, журналіст

… дорогі брати росіяни, а також ті, хто сумує за русскім міром, войовничі моспатріарханти: змиріться з тим, що те, що сталося – це не на кілька років. Не до наступного українського президента. Не до наступного Вселенського патріарха. Не до наступного російського вождя. Не тіште себе дурними надіями.

Помісна українська церква – це щонайменше на тисячоліття. Жодного відкату назад не буде. Жодна апеляція на рішення Варфоломія і Собору неможлива. Не до Всевишнього ж ви будете апелювати? А більше нікуди.

Навіть якщо завтра війна. Навіть якщо божевільні вожді РФ почують заклики людиноненависника і єретика о.Чапліна і скинуть на Україну атомну бомбу, навіть якщо скинуть бомбу на Константинополь (він же Стамбул) – нічого вже не зміниш.

Навіть якщо окупуєте Україну (чого ми ніколи не допустимо, але якщо раптом) і розстріляєте всіх українських священиків і вірян, навіть якщо це трапиться –автокефальна православна церква України залишиться хоч в екзилі, хоч в одній маленькій громаді на краю світу, куди не долетять ваші бомби, але вона вже буде! Тому що Бог її почув…

Джерело: Евгений Якунов