Олег Ярошевич спалив свій автомобіль на знак протесту проти бездіяльності уряду

20 листопада по всій Україні активісти «АвтоЄвроСили» проводять акцію протесту проти законопроектів №8487 і №8488 щодо розмитнення автомобілів. Під будівлю Верховної Ради в Києві мітингувальники привезли згорілий Range Rover лідера руху Олега Ярошевича, передає Информатор.

За словами активістів, автомобіль є символом акції протесту і нагадуванням владі про громадянські вимоги, що їх проігнорували 8 листопада на засіданні парламенту під час ухвалення законопроектів №8487 і №8488.

Як відомо, ввечері 8 листопада під Києвом лідер «АвтоЄвроСили» спалив свій Range Rover на знак протесту проти бездіяльності уряду. Олег Ярошевич зробив це, щоби довести, що стримує обіцянки на відміну від представників влади. Активіст збирався підпалити машину під будівлею Верховної Ради, але йому перешкодили силовики. Тому він спалив її десь за містом, де пожежа не загрожувала оточуючим.

Тим часом через акцію протесту автомобілістів громадський транспорт в центрі міста курсує без дотримання графіка руху. Автобуси №24 та №62 курсують до станції метро «Арсенальна» і до Європейської площі, а автобус №55 – бульваром Лесі Українки.

Затори зранку в Києві досягли 7 балів. Їх спровокував в основному мітинг «євробляхерівв», а також ремонтні роботи на мостах.