Активісти руху «АвтоЄвроСила» взяли паузу на два дні

Державне агентство автомобільних доріг України звітує, що акції протестів учасників ГО «Авто Євро Сила» завершились. Рух транспорту на автодорогах державного значення здійснюється без обмежень. Про це повідомляє прес-служба «Укравтодору».

Станом на 16-ту годину рух повністю відновлено на таких трасах:

– М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече,  в районі с. Княгининок;

– М-05 Київ – Одеса, на 79-му кілометрі;

– М-06 Київ – Чоп, в районі сіл Старий Милятин та Розвадів;

– М-03 Київ – Харків – Довжанський, на км 332+350;

– М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, км 154;

– М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, км 206, та Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ, км 57;

– Н-03 Житомир – Чернівці, км 303+450 (с. Атаки Хотинського р.-ну);

– М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, км 223(на КПП «Нові Яриловичі»).

В «Укравтодорі» також повідомляють, що з 19 листопада триває акція протесту жителів м. Сміла Черкаської області на км 198 а/д Н-01 Київ – Знам’янка (виїзд з м. Сміла в напрямку м. Києва).

Вимоги протестувальників – незгода з встановленими тарифами на газопостачання. На місці події забезпечення безпеки дорожнього руху та охорону громадського порядку здійснюють наряди працівників патрульної поліції.

Нагадаємо, 20 листопада рух «АвтоЄвроСила» розпочав всеукраїнську акцію непокори через норми законів №8487 і №8488.  Зокрема, учасники акції вимагають скасувати коефіцієнт віку для автомобілів з ЄС в розрахунку вартості акцизу, адже, згідно з ухваленими законами, чим «старший» автомобіль, тим вища ставка.

21 листопада рух «АвтоЄвроСила» оголосив, що на два дні призупиняє акцію протесту водіїв на єврономерах. Відповідну заяву оголосив біля будівлі Верховної Ради один з керівників руху Олег Ярошевич. За його словами, нинішній формат більше не актуальний. Тому «АвтоЄвроСила» призупиняє акцію, щоби схвалити новий план дій.