Загальна протяжність українських залізничних шляхів, які потребують поліпшення у рамках проектів, становить 530 кілометрів

Європейська комісія спільно зі Світовим банком розробила інвестиційний план дій для розвитку інфраструктури в країнах «Східного партнерства» – в Україні, Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії та Молдові. Згідно з цим планом, Україна може отримати на інвестпроекти, що передбачають поліпшення залізничної інфраструктури, 850 млн євро. Про це інформує ЦТС.

В Єврокомісії згодні надати фінансування для 9 українських проектів, які передбачають модернізацію залізниці, її електрифікацію і збільшення пропускної спроможності, включаючи маршрути до західного кордону і маршрути, що зв’язують північ і південь країни.

Загальна протяжність українських залізничних шляхів, які потребують поліпшення у рамках проектів, становить 530 кілометрів.

Зазначається, що крім модернізації залізничної інфраструктури України, ЄС виділить кошти на залізниці інших країн, зокрема, Азербайджану – 663 мільйони євро, Білорусі – 122 мільйони євро, Грузії – 349 мільйонів євро та Молдові – близько 20 мільйонів євро.

Згідно з інформацією, всі проекти мають завершити до 2030 року.