Ігор Луценко, народний депутат України

БОЙОВИКИ ЛНР ПІДТЯГЛИ ДО ЛІНІЇ ФРОНТУ РОЗВІДБАТ

06 березня, напередодні розведення протиборчих сил, в район населеного пункту Станиця Луганська військовим командуванням бойовиків «ЛНР» здійснено передислокацію підрозділів окремого розвідувального батальйону «народної міліції ЛНР».

За повідомленням місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа», наразі в місцях дислокації підрозділів розвідбату знаходиться командир батальйону – капітан Артур Косарєв.

Передислокація окремих підрозділів розвідувального батальйону «народної міліції ЛНР» відбувається на тлі заяв офіційного представника «народної міліції ЛНР» підполковника Марочко про активізацію роботи українських диверсійно-розвідувальних групп на лінії зіткнення. Свого часу Марочко заявляв про те, що в зону відповідальності 1 батальйону 14 бригади збройних сил України прибув підрозділ зі складу 8 полку спеціального призначення, для проведення розвідувальних заходів уздовж лінії зіткнення.

Звертає на себе увагу той факт, що 6 березня, одночасно з передислокацією окремих підрозділів розвідувального батальйону бойовиків в район населенного пункту Станиця Луганська, командування «народної міліції ЛНР» оголосило про початок польових навчаннь мотострілкових підрозділів.

«На полігоні народної міліції проходять заняття мотострілкових підрозділів, в ході яких відпрацьовуються різні тактичні завдання, такі, як ведення позиційної оборони, відбиття атаки і перехід до контратаки противника», – розповів підполковник Марочко.

6 березня аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомив, що в районі населеного пункту Станиця Луганська під час моніторингу запланованого на 7 березня розведення протиборчих сторін, спецслужбами самопроголошеної «республіки» планується здійснення обстрілів місця перебування спостерігачів ОБСЄ із застосуванням стрілецької зброї і мінометів.

Примітно, що 7 березня так званий «Центр громадських зв’язків МВС ЛНР» фактично підтвердив інформацію ГІ «Права Справа», повідомивши про те, що вибухотехніки «МВС ЛНР» знищили реактивну гранату, випущену начебто з позицій ЗСУ по пункту пропуску в районі Станиці Луганської. За інформацією бойовиків, снаряд прилетів вночі з боку українських позицій. «Кумулятивний постріл (реактивного протитанкового гранатомета) РПГ-7 впав в 30 метрах від вагончика місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Силами поліції, рятувальників і військових було організовано оточення. Робота пункту була припинена. Після огляду і документальної фіксації події було ухвалено рішення про знищення гранати на місці методом підриву», – розповіли в «ЦГЗ МВС ЛНР».

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа», заплановані спецслужбами самопроголошеної «ЛНР» провокації мали на меті звинуватити українську сторону у блокуванні процесу розведення сил на ділянці лінії зіткнення в районі Станиці Луганській. Своєчасна реалізація отриманої оперативної інформації наочно засвідчила той факт, що аналітичному відділу ГІ «Права Справа» вдалося зірвати оперативну гру російських кураторів з числа співробітників ФСБ РФ і їх місцевих посіпак з «МДБ ЛНР», яка мала на меті дискредитацію ЗСУ.

Джерело: Igor Lutsenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ