Ігор Луценко, народний депутат України

Маю наївне питання до друзів Артема Ситника, котрі рішуче і безкомпромісно відстоюють його як ідеального керівника НАБУ, блокують будь-яку критику Ситника і його підлеглих.

Раніше полюсом зла був так званий департамент «Кононенко-Грановського» (а гірше корупціонерів в Україні не існує, нам кажуть), а полюсом добра – НАБУ. Були навіть фізичні зіткнення між цим добром і злом, НАБУ намагалося слідкувати за департаментом, щоправда, не дуже вдало.

Тож, чому зараз Ситник вступив у найтісніше з можливих співробітництв з департаментом бізнес-оточення Порошенка? Чому вибрав саме їх? Чи вони вибрали його, коли постала необхідність знайти процесуальних керівників у провадженні проти Холодницького?
***
Я ще раз нагадаю свою позицію.
1. НАБУ зараз потрібне.
2. Ситник НЕ Є належним зараз керівником НАБУ. По-перше, він залежний від кримінальних проваджень щодо нього (хабарництво уже на нинішній посаді і сумнівні оборудки у попередні періоди життя). По-друге, НАБУ під керівництвом Ситника категорично, всупереч закону, відмовляється розслідувати кримінальні провадження за моїми заявами (і заявами інших нардепів, не кажучи вже про простих громадян) – про що є тільки у мене 5 судових рішень. Є всі підстави ставити питання про порятунок НАБУ від тих керівників, котрі зараз відповідальні за неефективну роботу цього вкрай потрібного нам відомства.
3. Лобісти, захищаючи Ситника і ставлячи знак рівності між ним і НАБУ, дуже шкодять боротьбі з корупцією в країні. Хлопці, не ганьбіться.

Артем Ситник

Джерело: Igor Lutsenko