Ігор Луценко, народний депутат України

АВАКОВУ, ЯКИЙ ТЕПЕР ПРОТИ РОЗГОНУ МІТИНГІВ

Вчора в ЗМІ було багато інформації про те, що Міністр внутрішніх справ просив Антитерористичний центр (АТЦ) надати правоохоронцям дозвіл розігнати учасників блокади торгівлі з окупантами на Донбасі.

Вже після резонансу Арсен Аваков заявив (традиційно улюбленою ним мовою агресора): «Тот совсем болен, кто считает, что МВД применит вооруженный спецназ в такой ситуации, какая сложилась сегодня, против собственных граждан… У нас нет больше внутренних войск Яныка и «Беркута» Захарченко. С головой у нас в МВД все в порядке. Обеспечить порядок, выработанный АТЦ, – не значит в этой ситуации идти с автоматами наперевес против своих граждан».

Насправді я вітаю цю публічну заяву Арсена Борисовича. Силові розгони людей з побиттям усіх підряд – це ганебна практика не просто часів Януковича в Україні, а й часів рабовласництва в світі.

Але погляньмо на відео з віддтісненням учасників тієї ж блокади з дороги, яке було відзняте приблизно місяць тому.

На дев’ятій хвилині цього відео видно, як озброєні люди в нацгвардійській формі з шевронами з написом «поліція», а також, звісно, без жетонів та номерів на касках, в певний момент не локалізують конкретних правопорушників (зі сторони протестувальників в їх сторону полетіло дві каменюки), а просто б’ють кийками всіх, кого бачать. Навіть тих, хто зовсім цьому побиттю не пручається.

Якщо «нет больше внутренних войск Яныка и беркута Захарченко», то це що було?

Джерело: Igor Lutsenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ