Ігор Луценко, народний депутат України

Можливо, мені не варто писати такі пости, але я не так давно був на фронті, тому не можу змовчати.

Один дуже розкручений політик і псевдо-антикорупціонер (нині успішний бізнесмен, професійний лобіст, котрий заробляє чималі гроші на просуванні різної якості законопроектів на гроші замовників) свого часу у ФБ полив брудом усіх, хто висловив готовність взяти на поруки справжнього бойового генерала, котрий зараз під підозрою у НАБУ.

Пост пішов на півтори тисячі перепостів, у коментах тилова сволота всіляко познущалася над генералом. «Антикорупціонер» уже призначив генерала винним, і полив брудом усіх, хто вважає, що протягом слідства бойовий генерал може перебувати на особистому зобов’язанні, а не сидіти в СІЗО.
***
А генерал справді воював, на відміну від бізнесмена-«антикорупціонера». Коли генерал воював, «антикорупціонер» успішно освоював мільйонні бюджети своїх клієнтів.

У 14-му та 15-му році цей самозакоханий персонаж косив по здоров’ю, хоча перебував у непоганій фізичній формі, чому є відеодокази. Я знаю десятки добровольців, хто з болячками тоді рвалися на фронт, в той час, коли цей заробляв великі кошти.

«Антикорупціонер» не поцікавився, хто цей генерал. Власне, цей бізнесмен-лобіст і піарник нічого, насправді, не хоче знати про війну, бо ця війна – це самопожертва в чистому вигляді, а самопожертва таким, як він, не властива.

Мені прикро, що успіх цього вгодованого тилового щура (успіх – в сенсі відомість та гроші, квартира-дача-місце у списку політпартії) слугує прикладом для цілого покоління розумних і енергійних молодих людей. Котрі, дивлячись на «антикорупціонера», що не вилазить з телеефірів, подумають, що головне – отак гучно волати, отак енергійно жестикулювати. Що немає ніякої війни, що не треба бути готовим віддавати своє життя ради вищих цілей – що взагалі немає місця для вищих цілей у нашому житті, що достатньо лише осідлати популярні теми, до того ж, не розбираючись у них анітрохи. Що попри стан війни у країні, для успішної кар’єри достатньо зовнішніх даних та хитрості, а подвиги на фронті, фаховість та досвід – це розмови для наївних.

І хоча тут, у тилу, я з цим політиком та бізнесменом формально по один бік барикад (ніби робимо одну ж справу, еге ж, боремося з корупцією?), утім, в реальній площині він є ворогом, котрий наносить колосальну шкоду країні. Своєю нещирістю, а подекуди і відвертою брехнею, своїм великим, як небо, невіглаством і постійним хамством.

Своєю нездатністю, між іншим, побороти хоча б одну корупційну схему, зупинити хоча б одне корупційне правопорушення.
***
В тому, що я пишу, немає нічого особистого – власне, ми з ним в житті майже не перетиналися. В тому, що я пишу, немає політики у звичайному сенсі цього слова – я не ділю з ним владу.  Я просто ненавиджу таких, як він.

P.S. Прізвище тут абсолютно неважливе.

Джерело: Igor Lutsenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ