Ігор Луценко, народний депутат України

Нам надто дорого обходиться спецслужба, котра витрачає колосальну кількість своїх ресурсів на слідкування за опозиційними політиками та активістами, за неугодними «портрету» журналістами, котра займається замовленнями з комерційного сектору, прикриває нагальний бізнес від межі з Кримом і до кордону з Білоруссю, від палаючої зони так званої АТО і аж до Закарпаття.

Через позицію політичних керівників держави СБУ, попри незначні зміни, лишається уламком радянського КДБ. Чим займалося українське КДБ? Винятково придушенням власного народу. Функція таємної політичної поліції залишилася за СБУ впродовж останніх двадцяти з гаком років. Нічого не помінялося, провінційне КДБ як було, такі залишилося.

Десятки тисяч людей, багато хто з яких є цілком патріотичними і професійними, зараз фактично працюють обслугою декількох політиків. Війна з агресором почекає, про російську потужну мережу впливу не чули. Головне – це контроль опозиціонерів, добровольців, нелояльних громадських організацій. Шпигуни? Нєт, не слишалі. Голубана вся країна бачила на відео у складі сепаратистського «батальйону Восток»? Розслідувати не хочемо!

Нагадаю, у відповідь на моє звернення СБУ у 2016-му році відповіло, що у суд було передано аж дві справи за статтею «шпигунство». Не буду оцінювати якість цих справ.
От учора СБУ вихвалялася, що попередила «пляшковий замах» на Батьківщину. Я не хотів це коментувати, бо мені було смішно. Сьогодні вже не смішно – бо ми бачимо, що і як роблять проти нас наші вороги.

Чи була проведена люстрація? Чи була проведена чистка від російських агентів? Ні. Більше того, деякі персонажі з СБУшними погонами відверто кажуть, що їм було б зручніше під росіянами, боротися з українським буржуазним націоналізмом. Патріоти в СБУ почуваються у меншості.
Боротьба з російським впливом у фінансах, правоохоронній системі, на вулиці відбувається силами все того ж українського народу, націоналістичними організаціями, об’єднаннями добровольців. Інформацію з окупованих територій дістають та аналізують ентузіасти.

Натомість у СБУ швидко повертають старі кадри, котрі возили тітушок на Антимайдан, організовували масове спалення автівок Автомайдану тощо. Такі кадри дуже потрібні напередодні політичних пертурбацій!

Перепрошую, але поки новий президент не поставить перед СБУ завдання захистити нас від Росії, нас Росія поступово знищить.

Джерело: Igor Lutsenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ