Ігор Луценко, народний депутат України

Тільки так, ворогів – головою у кювет!

Тільки так зараз можна захистити себе. Коли земельні рейдери у київському районі Водогін приїхали вночі пиляти ліс, місцевий житель сів на вантажівку та порозкидав їхні машини. Я думаю, він заслуговує на те, щоб його нагородили за громадянську мужність.

Натомість поліцаї його затримали, йому зараз потрібен адвокат – дзвоніть місцевому патріоту Сергію Білику 0679292104.
Тільки так!
Розвалена і розкорумпована до крайнього краю поліція не здатна ні на що.
Озброюйтесь і об’єднуйтесь, любі українці.

Власне, так ми робили і у 2013 році – тоді потрощили вагончик забудовників, котрий вони поставили у лісі. Проти нас кинули роту київського беркуту, Водогін тоді блокували, була невеличка АТО, я відбувся легким побиттям беркутньою, експропріацією фінського чудового ножа і адмінвідповідальністю.

Віталій Грузинов теж тоді отримав порцію стусанів від ментів.
Нічого не помінялося, скажете? Так це і є наша перемога – ліс стоїть, ось головне. А битися – билися і будемо битися. Лиш боротись – значить жить;)
***
Уся сьогоднішня історія https://hromadske.ua/…/u-kyievi-na-oboloni-stalasia-sutychk…

Джерело: Ігор Луценко

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ну что вы, наша полиция способна на многое, бить дедушек и бабушек, торгующих на рынках, ломать киоски, садить в тюрьмы невинных порядочных людей, избивать, убивать, людей борющихся за справедливость, крышевать нарко и прочий преступный бизнес, избивать атошников и патриотов, не замечать что творят богатые и властьимущие, но строго карать простых людей,вообщем всё, что прикажут бандиты, стоящие при власти. И совсем не потому они такие, что не хотят собой рисковать и их не поблагодарили, а потому, что они во – первых в системе бандоохранительной, там по другому нельзя, а во вторых порядочный и умный полицейский бывает только в кино и то в старом, потому, что в ту систему идут люди с не большими умственными способностями и садистскими наклонностями

  2. Чому наша поліція не здатна рішуче виконувати свої обовязки? Відповідь проста, візьмемо останні події у Гамбурзі, після закінчення саміту Меркель упершу чергу подякувала працівникам поліції за їх важку роботу. У нас у 2013-2014 роках працівники міліції виконували свої обовязки по захисту громадського порядку, їх ганебно принижували, у них кидали бруківку, коктейлі молотова, запалені шини, стріляли і т.д. А у кінцевому результаті Верховна Рада розформувала весь спецпідрозділ Берку, розвалила все МВС, та покарали суддів які приймали рішення по направлених до них правопорушеннях. Тепер кожен працівник поліції думає чи варто йому ризикувати життям і здоровям при масових порушеннях правопорядку. За цими ж масовими акціями завжди стоять і проплачують політики які рвуться до влади, і завтра вони зможуть цих правоохоронців звільнити та ще й звинувачити у злочинних діях.

Comments are closed.