Ігор Луценко, народний депутат України

Гройсман вважає, що з Володимира Парасюка треба зняти недоторканність.

Володимире Борисовичу!

Ну от навіщо такі непродумані заяви?

Подумайте, хто в першу чергу постраждає у найближчому майбутньому?

Даю підказку – ви.

30 секунд аналізу прийдешніх двох років достатньо, щоб зрозуміти, що у списку на переслідування діячів на той час уже минулого, а зараз поки що «нинішнього» режиму Ваше прізвище знаходиться у першій п’ятірці.

Незалежно від того, підписували Ви щось, чи ні, Вас, у відповідності до політичного запиту громадян України, захочуть посадити. Причому якщо у Порошенка, Гонтарєвої та інших залишається багато інструментів для того, щоб виторгувати собі недоторкану старість, то у Вас, на жаль (справедливо це чи ні) є всі шанси потрапити у роль цапа-відбувайла. Так що варіант запобіжного заходу, пов’язаного з триманням під вартою, на жаль, є досить реальним, і соціологія така, що він є маркером для сприйняття масами, чи готова наступна влада боротися з корупцією.

Так це іще при сприятливому для Вас сценарію.

Бо зміна влади, не пов’язана з позасудовим переслідуванням – це лише один із сценаріїв. Люди хочуть не тільки посадок. Люди хочуть крові. Може так статися, що саме Ваш тезка Парасюк буде стримувати рішучих людей від того, щоб вчинити нехороші дії щодо Вас та Вашої, гм, команди.

Тому не бажайте Парасюку зла. По-перше, це некрасиво. А по-друге, це політично дуже, дуже недалекоглядно.

Краще вже зараз працювати над свідченнями, котрі Ви дасте слідчим. Впевнений, Ви маєте, що розказати. І добре, якщо це будуть детективи НАБУ, а не Народні Прокурори Революційного Трибуналу.

Джерело: Ігор Луценко

1 КОМЕНТАР

  1. Петро Кравчук отреагировал на комментарий Victor Urbanskiy.
    5 января 2018 г. 10:24
    Остерігайтеся лжепророків, які приходять до вас в одежі овечій, а всередині — вовки хижі. По плодах їхніх пізнаєте їх. Хіба збирають виноград з терня або смокви з будяків? Так усяке добре дерево і плоди добрі родить, а погане дерево і плоди погані родить. Не може дерево добре плоди погані родити, ні дерево погане плоди добрі родити. Всяке дерево, що не дає плоду доброго, зрубують і у вогонь кидають. Тож за їхніми плодами пізнаєте їх. Не кожен, хто говорить Мені: Господи! Господи! — увійде в Царство Небесне, а той, хто виконує волю Отця Мого Небесного.
    Ігор Луценко , кожен відповість за свої діла , слова облуди не допоможуть нікому.

Comments are closed.