Ігор Луценко, народний депутат України

КРИСІН ВІДБУДЕТЬСЯ УМОВНИМ?!

Сьогодні відбулася видатна подія у майданівських справах. Юрій Крисін, чиє ім’я стало писалися вже з маленької букви, символізуючи організаторів терору проти Революції Гідності, отримав… умовний термін.

Розкажу по порядку. Хто такий Крисін? Мабуть, усі чули про вбивство журналіста Веремія 18 лютого 2014 року. Так от, Крисін – один із фігурантів цього сюжету. Крисін визнав свою вину, зізнався, що вчиняв хуліганство. Тітушки – ймовірно, ним організовані – забили до смерті журналіста. Злочин великий, але цей епізод – лише невелика частина. Крисін є фігурою більш високого порядку, ніж рівень співчуасника вбивства когось окремого. Ми всі пам’ятаємо, що план Бумеранг передбачав, що «Беркут» витіснить з Майдану учасників в район вулиць Михайлівської, Володимирської, де їх мали знищити бандити, зокрема, за допомогою розданої з МВС вогнепальної зброї. Реалізовував цей страшний план Крисін і колеги. Вони підбирали криміналітет, організовували і координували. Вони, по суті, мали стати співорганізаторами масового вбивства. Масового вбивства не сталося лише через те, що Майдан встояв.
***
Пройшло чотири роки. Сьогодні Крисіна суддя відпустив на всі чотири сторони.
Що це значить? Якщо перекласти вирок мовою, котру розуміють бандити – то суд фактично дозволив організовувати терор проти опозиції. Суд постановив: шановні бандити, тепер за вказівкою і за гроші влади можна бити, калічити, вбивати активістів і журналістів.

В гіршому разі, якщо вас піймають – то відбудеться парою років умовно. Так, неприємно, але для вас, шановні бандити, це навіть почесно.

А тепер увага! Звертаюся до представників організацій ветеранів російсько-української війни, націоналістичних рухів, усіх інших організованих та рішучих людей, хто розуміє, що на цей виклик треба відповідати – прошу відмітитися у коментарях чи у особисті. Давайте разом сплануємо свої дії, щоб таких вироків, як сьогодні, не було.
Прошу перепост!

Джерело: Igor Lutsenko