Ігор Луценко, народний депутат України

Найстрашніше – не ці вибухи. Не ці мільярдні та безповоротні збитки (де-юре у нас громадянська війна, тому багато країн не продають нам зброю).

Найстрашніше – що поки над Харківщиною палає небо, поки наша держава втрачає останні ресурси для оборони від Росії, найкращі, найрозумніші, найвправніші мої молоді колеги-політики обговорюють що завгодно, але не цю вчорашню катастрофу.

Біда у тім, що «прогрессивна» частина політиків не займається обороною країни, тобто її виживанням. І ми, втрачаючи можливості, ходимо по краю.

Найстрашніше – не ці вибухиНе ці мільярдні та безповоротні збитки (де-юре у нас громадянська війна, тому багато країн не продають нам зброю).Найстрашніше – що поки над харківщиною палає небо, поки наша держава втрачає останні ресурси для оборони від Росії, найкращі, найрозумніші, найвправніші мої молоді колеги-політики обговорюють що завгодно, але цю вчорашню катастрофу. Біда у тім, що "прогресивна" частина політиків не займається обороною країни, тобто її виживанням.І ми, втрачаючи можливості, ходимо по краю.(С) відео Іван Шабрат

Geplaatst door Igor Lutsenko op vrijdag 24 maart 2017

(С) відео Іван Шабрат
Джерело: Ігор Луценко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ