Ігор Луценко, народний депутат України

Дебати ці вже, скоріше, є елементом майбутньої парламентської кампанії, аніж нинішньої президентської – з останньою вже все ясно.

У Порошенка задача – очолити опозицію, зарядити своїх прихильників для проведення агітації у Верховну Раду, стати консолідуючою фігурою для усіх, хто не задоволений Зеленським.

Для Зеленського вже спливають останні години, коли він повинен щось говорити. Далі такого обов’язку не буде, можна буде мовчати. Або не мовчати.

Далі, за великим рахунком, він нам справді уже нічого не буде винен.

Тим не менш, помиляються ті, хто думає, що його рейтинг буде неодмінно стрімко летіти вниз. Це не точно. У будь-якого притомного нового президента є достатньо креативних ідей, щоб навіть підвищити свій рейтинг першого туру.

Просто навколо президентської посади попередниками навалено стільки архаїчного, феодального сміття, починаючи від дурних парканів на Банковій і закінчуючи звичкою не виконувати Конституцію, що можна одразу почати розважати публіку новою якістю політики перших півроку точно, без будь-якого ризику для себе.

Війна зі «старим», нерейтинговим парламентом входить у арсенал дій президента, котрий прагне змін. І наш народ – одні з традиційною любов’ю до фігури царя, інші з кращих міркувань про подолання старого – буде цю боротьбу полум’яно вітати.

Ось про що ці дебати.

Джерело: Ігор Луценко