Ігор Луценко, народний депутат України

Під Томос, додам іще хороших новин із сфери церковного життя.

За моїм позовом та позовом Нацмузею історії – невеличка перемога!

Ви, мабуть, знаєте, що ми через суд скасовуємо реєстрацію нелегального МАФу на території Національного музею історії. МАФ було там збудовано під керівництвом священика УПЦ МП з російським громадянством, і залегендовано як «монастир». Звісно, ніякі монахи там не живуть, просто Росії треба було застовбити священне місце у Києві – там, де були палаци князів та Десятинний храм, звідки пішла Київська Русь і усі її землі, зокрема – московщина.

Справа на 100% виграшна, тому що МАФ було зареєстровано на підставі судового рішення як нерухомість (тобто капітальну споруду, а не три контейнери, як описав це суд), а також відбулася відверта махінація з площею – зареєстрували 130 «квадратів» замість вказаних у судовому рішенні 60.

У громадянина Росії Юрія Харона (позивний «Отєц Гедеон») постала непроста задача. Суд явно програшний для нього, і релігійна громада «Харона» максимально затягувала справу.

От десь місяць тому легенда українського правосуддя суддя Аблов прийняв оригінальну постанову. Він зупинив розгляд нашого позову, бо бач, харонівці подали за пару тижнів перед тим якийсь надуманий позов, і наше судове провадження, на думку його честі Аблова, слід було зупинити, поки суд не розгляне те, харонівське. Короче, брєдова підстава зупинки процесу.

Ми подали апеляцію і ВИГРАЛИ!

Тепер Аблов муситиме далі приймати рішення по нашому позову. Ми будемо далі рухатися, щоб очистити святе місце від шахраїв країни-агресора.

А що стосується його постанови, котрою в угоду «Гедєону» – то вона тепер визнана неправосудною, і тепер будемо виясняти, чи є у діях судді Аблова склад злочину.

P.S. Взагалі це, звісно трохи сюррелістично. Громадяни Росії відверто порушують закон, у всіх на очах паплюжать найсвятіші для України історичні святині. І захистом держави займаються тільки активісти або ось я. До речі, цей Харон і звернення про Томос у суді оскаржує, отак-то.

Подяка адвокату Тарасу Нестеришину!

Подяка адвокату Роману Стеренчуку!

Переможемо!

Джерело: Ігор Луценко