Ігор Луценко, народний депутат України

Новий уряд, його персональний склад може стати поворотною точкою рейтингу Зеленського. Якщо залишать Авакова і одіозних представників західних лобістів, то у свідомість навіть найвіддаленіших від політики виборців чинного президента таки потрапить тривожний сигнал – щось іде не так, нас знову кинули!

Звісно, це аж ніяк не буде означати, що мовчазний натовп звичайних українців почне поводитися, як істерична спільнота фейсбуку, кинеться у віртуальні ноги «лідерам думки» і просто тролям – мовляв, ви мали рацію, ми вас дарма не слухали, ведіть тепер нас! Зовсім ні. Ніякого ґрунту для реваншу попередників чи посилення радикалів не буде.

А буде просто імпульс для того, щоб обивателі, сильні своїми голосами на виборах, почали дивитися в бік інших політичних сил. Мова йде, звісно, не про опонентів Зеленського – ігнорувати їх будуть тим сильніше, чим гучніше ті кричатимуть «а ми ж казали!». Мова про суміжні з «Голобородьком» політичні сили – проросійські та помірковані. На місцевих виборах це вже може стати помітно.

І байдуже обивателям, хто там кого ким обзиває.

Джерело: Igor Lutsenko