Наразі тривають переговори між українською та шведською сторонами

Міжнародний гігант – шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA – розглядає можливість відкриття виробництва в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матіс.

«Рік тому мною було розпочато діалог з компанією, який розпочав переговорні та ознайомчі процедури, а після сьогоднішньої моєї зустрічі за участі EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом IKEA вдалося досягти домовленості про наступний предметний контакт з питання розміщення виробництв компанії на території Львівщини», – зазначив він.

«Все що зараз залишається – зачекати», – додав Матіс.

Рітейл рітейлом, його входження це процедура довга і копітка, й потребує інтенсивної роботи з масивами різних даних щодо…

Posted by Roman Matys on Donnerstag, 7. September 2017

Нагадаємо, раніше стало відомо, що швецька мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA має намір вийти на український ринок. Зокрема, IKEA може стати орендарем найбільшого в країні торговельно-розважального центру «Південний» площею 450 тис. кв. м, початок будівництва якого запланований на кінець 2017 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ