Володимир Зеленський

Депутат Верховної Ради, член комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Міщенко (позафракційний) пропонує парламенту провести інавгурацію новообраного президента 19 травня. Про це йдеться в проекті постанови №10270, зареєстрованому в Раді 3 травня, передають Українські Новини.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook депутат повідомив, що пропонує провести урочисте засідання 19 травня о 10:00, і вважає, що голова Верховної Ради Андрій Парубій намагається відстрочити дату інавгурації.

«Представники нинішньої поки чинної влади роблять усе можливе, щоби відстрочити дату інавгурації новообраного Президента і потім позбавити його права розпустити Верховну Раду і призначити дострокові парламентські вибори. Умисне затягування свідчить про те, наскільки Парубію та його команді хочеться якомога довше протриматися на своїх посадах», – написав він.

Міщенко зазначив, що раніше йому відмовляли в реєстрації цього проекту постанови.

Нагадаємо, З травня офіційні видання «Голос України» та «Урядовий кур’єр» опублікували результати виборів президента. Таким чином, інавгурація новообраного глави держави Володимира Зеленського має відбутися не пізніше 2 червня.