Індійська влада будує захисні бункери для населення

Індія будує у спірному штаті Джамму і Кашмір на кордоні з Пакистаном понад 14 тисяч бункерів для розміщення родин, які мешкають у регіоні, у зв’язку з ескалацією між двома країнами. Про це повідомляє Reuters.

«Індійська влада розпочала будівництво більше 14 тисяч бункерів для захисту родин, які проживають уздовж кордону з Пакистаном у штаті Джамму і Кашмір, намагаючись убезпечити їх від пакистанських обстрілів без евакуації», – йдеться в повідомленні.

Відповідне рішення ухвалили на тлі артилерійських обстрілів у 12 чи 15 місцях на індійській стороні кордону в спірному регіоні. Обстріли сталися ввечері 26 лютого.

За останні кілька днів відбулася ескалація між Індією та Пакистаном. Так, 27 лютого між країнами стався конфлікт у повітряному просторі над спірною територією в Кашмірі. ЗМІ пишуть про два збитих бойових літаки, причому сторони подають різну інформацію про інцидент та бойові втрати. Зокрема, у Нью-Делі заявили, що обидві сторони втратили по одному літаку, влада Пакистану запевняє, що два збитих літаки належать Індії.

Читайте: Загострення між Індією та Пакистаном загрожує глобальною катастрофою – експерт