У 2014-му наші співвітчизники витратили на ігрову індустрію 118 млн доларів

Україна потрапила до світового рейтингу доходів від комп’ютерних ігор. 2017 року ігрова індустрія заробила в нашій державі майже 200 мільйонів доларів. Про це пише Ain.ua.

Згідно зі звітом компанії NewZoo, наша держава посідає 43 позицію в рейтингу. Варто зазначити, що 2014 року Україна перебувала на 40 позиції в Топ-100 країн зі значно скромнішими доходами індустрії комп’ютерних ігор у 118 млн доларів.

На першому місці цьогорічного рейтингу розташувався Китай, доходи від ігор якого склали 27 млрд. доларів, на другому – США, а на третьому – Японія.

Рейтинг складений з урахуванням населення країн і обсягів Інтернет-аудиторії. Країни впорядковані за сумарним доходом від ігор з січня по квітень 2017 року. Дані взяті з первинних досліджень споживчих і транзакційних даних, квартальних звітів компаній та даних переписів.

Аналітики NewZoo пророкують велике майбутнє також індустрії кіберспорту. За їхніми прогнозами, кіберспорт в цьому році доросте до 696 млн доларів, а до 2020 перевищить 1 млрд. доларів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ