Операцію голові ДФС також не робили

Інформація щодо інфаркту голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не підтвердилася. Про це повідомив нардеп Андрій Журжій, передає Еспресо.

За його словами, операцію Насірову також не робили. Це просто симуляція, щоб не потрапити до слідчого ізолятору.

«Вдалось поспілкуватись з лікарями, вдалось поспілкуватись зі слідчими. Фактично лікарі провели сьогодні обстеження пана Насірова. Вчорашні заяви стосовно інфаркту були спростовані», – повідомив нардеп.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Насірову в ніч на 3 березня  вручили підозру. При цьому йому стало зле. За словами адвокатів, підозру голові ДФС вручали, коли він уже був непритомний. А медики нібито діагностували інфаркт міокарда. Також адвокати зявляли, що в п’ятницю їхньому клієнту робили операцію.

До слова, оскільки крім оголошення очільнику ДФС повідомлення про підозру мав місце факт затримання, залишилося 72 години для обрання йому запобіжного заходу.

3 березня Кабінет міністрів відсторонив Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 3 березня. Виконуватиме  обов’язки голови ДФС Мирослав Продан.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ