Ватажок ОРЛО провів нараду зранку 22 листопада

Ватажок бойовиків самопроголошеної «Луганської народної республіки» Ігор Плотницький вранці 22 листопада провів робочу зустріч. Таким чином, інформація про те, що він утік до Росії, не підтвердилася. Про це інформує Українська правда з посиланням на сепаратистські сайти.

Розмову Плотницього з так званими в. о. «міністра надзвичайних ситуацій ЛНР» Сергієм Іванушкіним і в. о. «міністра внутрішніх справ ЛНР» Володимиром Черковим у кабінеті записали на відео.

https://youtu.be/O6os0-2TPRo

Плотницький доручив розібратися зі спробою «міністра внутрішніх справ ЛНР» Ігоря Корнета вчинити «державний переворот».

«Всі ці інсинуації – з цим пора закінчувати. Щодо Корнета, щодо всіх його заяв, хто там легітимний, хто не легітимний. Суд поставив крапку», – cказав ватажок «ЛНР».

Також він затвердив «заступників» нового керівника «МВС ЛНР».

Нагадаємо, раніше директор департаменту комунікації міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко, посилаючись на власні джерела, повідомив, що що Плотницький утік до Росії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, напередодні ватажок бойвиків ОРЛО Ігор Плотницкий відсторонив Ігоря Корнета від «посади міністра внутрішніх справ ЛНР» у зв’язку з порушенням кримінальної справи.

Той, однак, спростовував свою відставку та забарикадувався в будівлі так званого «МВС ЛНР». Корнет також заявив про затримання на окупованій частині Луганської області нібито українських диверсантів.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 21 листопада зафіксувала військову техніку, озброєних людей та колону, яка прямувала до Луганська з ОРДО.

У тимчасово окупованому Луганську у вівторок відключили мовлення телебачення та радіо.

За даними ЗМІ, у конфлікті між Ігорем Плотницьким та звільненим ним «міністром МВС ЛНР» Ігорем Корнетом Кремль обрав сторону останнього.