Позбавлення Саакашвілі громадянства стала кульмінацією “війни троянд” – австрійське видання

Навколо Міхеїла Саакашвілі розгорівся новий політичний скандал – Президент України Петро Порошенко позбавив колишнього президента Грузії та екс-очільника Одеської ОДА українського громадянства. Історичний екскурс у цій темі робить австрійське видання Der Standard у статті «Саакашвілі більше не українець: Майдан поглинає своїх лідерів».

Як нагадало видання, три роки тому Саакашвілі був однією з рушійних сил Майдану. Згодом за сприяння Порошенка він очолив Одеську область, однак із революційними лідерами у Саакашвілі не склалося: минулої осені він полишив пост керівника області, звинувативши Президента України в корупції.

Відтоді, підкреслили австрійські журналісти, скандальний політик веде «війну троянд» з Порошенком, і позбавлення громадянства стало її кульмінацією, зазначає австрійське видання.

«Саакашвілі не залишив дії українського Президента без відповіді, спрогнозувавши його швидке повалення. Однак у політичному плані Порошенку нічого боятися, оскільки, незважаючи на низький рівень життя в Україні та власний рейтинг, серйозних конкурентів на виборах 2019 року він поки не має», – йдеться у підсумку публікації.

Читайте: Хто услід за Саакашвілі позбудеться громадянства: прогноз

БЕЗ КОМЕНТАРІВ