Відоме американське видання вважає погрози Трампа КНДР необдуманою імпровізацією

Війна з КНДР буде непростою і може забрати тисячі життів як у Північній Кореї, так і в США. Світ пам’ятає жахливі наслідки застосування ядерної зброї Сполученими Штатами в Японії під час Другої світової війни, тому погрози Дональда Трампа, озвучені для Кім Чен Ина, були тривожними. Про це у статті для New York Times пише старший науковий співробітник Atlantic Council, колишній заступник міністра оборони США з питань Росії, України та Євразії Евелін Фаркас.

На переконання Фаркаса, заяви Трампа відповісти КНДР «вогнем і люттю», якщо Північна Корея не зупинить погрожувати своїми ядерними розробками США, є необдуманою імпровізацією.

За словами експерта, у цій ситуації єдиним виходом стане створення «багатопрофільної стратегії для стримування загрози з боку Північної Кореї».

Низка аналітиків висловили думку, що він розуміє, що не зможе вічно тримати північних корейців в стані економічного гноблення і байдужості до своєї бідності, однак йому потрібен час для зміцнення економіки країни.

«КНДР активно демонструє здатність запустити міжконтинентальні ракети, аби стримати Вашинґтон від військового і політичного втручання у внутрішні справи республіки. Більшість експертів вважають, що Кім Чен Ин наважиться застосувати ядерну зброю проти США лише тоді, коли вважатиме, що зовнішня атака неминуча», – Фаркас.

Також він припустив, що найефективнішим підходом у врегулюванні конфлікту з КНДР буде поєднання політики стримування, тиску, дипломатії і стимулювання. Варто також вчитися на перемогах і провалах минулого, зазначається далі.

«Ми повинні і далі посилювати нашу протиракетну оборону, проводити військові навчання з Південною Кореєю і Японією і зміцнити ядерну парасольку США. Тиск забезпечить ефективне виконання санкцій ООН, які в разі потреби можна розширити».

Читайте: Трамп побив черговий рекорд із антипатій американців

БЕЗ КОМЕНТАРІВ