Правоохоронці вилучили 99 поліетиленових згортків з метадоном, 5 пігулок жовтого кольору невідомого походження, а також 10 пігулок білого кольору невідомого походження

Молодшого інспектора 2-ї категорії відділу режиму і охорони ДУ «Київський слідчий ізолятор» затримали під час спроби пронести на територію режимної установи наркотичні речовини. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

У відомстві зазначають, що був проведений огляд особистих речей молодшого сержанта внутрішньої служби.

«У боковій кишені його барсетки правоохоронці вилучили 99 поліетиленових згортків чорного кольору з кристалічною речовиною білого кольору в середині (згідно висновку експертного дослідження – метадон), 5 пігулок жовтого кольору невідомого походження, а також 10 пігулок білого кольору невідомого походження», – йдеться у повідомленні.

Вилучені речовини направлено на хімічну експертизу.

Наразі співробітника режимної установи затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.